veckoauktion den 6 maj 2024

Visning: fredag 3/5, lördag 4/5, söndag 5/5 och måndag 6/5

  • Sortera efter

    6002 FÃ¥töljer

    ett par, JINDRICH HALABALA, tillskriven. Tjeckien, 1950-tal. Modellen formgiven på 1930-talet, renoverade. Svartbetsad stomme, fast stoppad rygg och sits. Bredd: 65 cm. Djup: ca 63 cm. Höjd: 77 cm, sitthöjd: ca 38 cm

    Utrop: 11.000 kr
    Pris just nu 9.800 kr

    6 maj kl 20:30

  • 6002 FÃ¥töljer
    Utrop: 11.000 kr

    6 maj kl 20:30
  • 6057 Golvlampfot
    mässing, Cottex, ledad ställbar arm. Höjd: 133 cm
    Utrop: 800 kr

    6 maj kl 20:03
  • 6017 Litografi
    Utrop: 1.500 kr

    6 maj kl 20:32
  • 6061 Oljemålning
    Utrop: 600 kr

    6 maj kl 20:53